Ke 20. výročí klubu 2 dny nabité golfem.

17. 5. 2019, 11:27


 

Pro naše členy i nečleny jsme připravili 2 dny naplněné golfem a speciálními akcemi.

Beřovický Golf Club slaví letos již 20. výročí založení. Ano je to tak. Historie beřovického golfu sahá až do minulého tisíciletí. Pro naše členy i nečleny jsme již tradičně připravili 2 dny naplněné golfem a speciálními akcemi. Kdo se vypraví v sobotu 25. 5. a v neděli 26. 5. na golf do Beřovic, rozhodně neprohloupí! A všichni můžeme konečně pořádně otestovat nového kuchaře.

 

25. – 26. května 2019

Mistrovství klubu ve hře na jamky.

Oba víkendové dny čeká členy beřovického klubu první vrchol sezóny, klubové mistrovství ve hře na jamky, letos opět ve formátu nyní zaváděném na PGA Tour, tzv. MATCH PLAY. Nehrozí tedy vypadnutí v prvním kole, ale máte záruku nejméně tří zápasů na první devítce. Přihlášky a podrobnosti na: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=567600941.

A bonbónek navíc, všichni účastnící budou zařazeni do losování o buggy na jeden měsíc!

 

26. května 2019

Charitativní turnaj – 12. ročník.

Zahrajte si golf za skvělou cenu a pomozte těm, co to potřebují. Startovné včetně Fee pro nečleny klubu jen 600 Kč. Pro nečleny je připravena velmi zajímavá možnost jak získat členství.

Zahrát si golf na zajímavém hřišti s příjemnými lidmi za skvělou cenu a ještě pomoci dobré věci? To vše v jednom nabízí v pořadí už 12. ročník charitativního turnaje v Beřovicích. Tradiční turnaj se řadí k vrcholům klubového života a stejně tradičně je propojen s dvoudenním mistrovstvím klubu ve hře na jamky. Výjimkou není ani letošní 12. díl, který se odehraje 26. května 2018.

Dvanáct let, to už je tradice jako hrom. A v Beřovicích jsou na turnaj patřičně pyšní a hrdí. Vedle členů Golf Clubu Beřovice si ale mohou zahrát a tím pádem i přispět na dobrou věc i nečlenové. Výše startovného včetně fee je nanejvýš lákavá – pouhých 600 korun. Standardní nedělní fee je 1 200 Kč.

Přijďte si zahrát – pomůžete tomu, kdo pomoc opravdu potřebuje. Během předchozích jedenácti let se nám podařilo vybrat celkem už 403 087 korun! A pomohli jsme dětským domovům i konkrétním lidem.

Letos poputují vybrané peníze sedmiletému Petrovi Kašparovi ze Smečna. V roce 2015 se rodině malého Péti obrátil život během jedné vteřiny vzhůru nohama. Rodina se vracela z dovolené u moře, blízko domova měli autonehodu, při které zemřel Péťův tatínek a čtyřletý Péťa v důsledku zranění míchy ochrnul. Péťa je šikovný kluk, dnes se svým zdravotním znevýhodněním jezdí na svém zdravotním vozíku mezi kamarády každý den do školky a od nehody udělal spoustu velkých pokroků. K tomu mu pomáhají cenově náročné neuro rehabilitační programy, jsou zaměřeny na uvolňování spastických svalů a jsou pro Péťu velmi důležité.

Péťa

Přihlásit do turnaje se můžete už dnes na: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=567601126

 

26. května 2019

ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ ZA 15 TISÍC KORUN

V neděli můžete získat Řádné členství v našem Golf Clubu bez vstupního poplatku. (Ale pozor! Platí opravdu jen 26. 5. 2019!)

Pro všechny, kteří přispějí 26. května v rámci Charitativního turnaje na dobrou věc ve výši alespoň 600 Kč je připravena fantastická nabídka na doživotní řádné členství. Nový člen, který nabídku využije, ušetří 14 000 Kč a ještě přispěje na dobrou věc. Členství v beřovickém klubu lze za standardních podmínek získat uhrazením Vstupního příspěvku ve výši 15 000 korun a zaplacením Ročního příspěvku 14 000 korun. V této akci je cena Vstupního příspěvku snížena na 1 000 korun. Zájemce, který tedy uhradí pouhých 15 tisíc korun, se stane řádným členem s uhrazeným Ročním příspěvkem a může okamžitě využívat všech členských výhod.