Členské příspěvky a výhody na rok 2019

Staňte se členem Golf Clubu Beřovice již za 5 550 Kč a užívejte si celoroční bezplatnou hru!
Golfový klub Beřovice nabízí tři druhy členství pro všechny kategorie golfistů. Jaké? Tady jsou…

Řádné členství
Řádné členství umožňuje celoroční volný vstup a hru na 18 jamkovém hřišti, akademii i na všech cvičných plochách. Řádný člen neplatí fee, může využít bugy za výhodnou cenu 500 Kč na 18 jamek plus další služby, výhody a slevy. Vstupní poplatek činí 15 000 Kč a lze ho rozdělit na splátky, roční hrací příspěvek činí 14 000 Kč.
 
Přidružené členství
Pro méně často hrající golfisty nabízíme Přidružené členství za pouhých 1 800 Kč za rok. Přidružený člen se stává členem ČGF, klub mu vede HCP a má v ceně i jednu hru na 18 jamkovém hřišti.
 
Přidružené členství s Roční hrací kartou
Přidružené členství lze velice výhodně kombinovat s Roční hrací kartou za 3 750 Kč s volným vstupem na akademické hřiště. Za cenu 5 550 Kč tak může držitel takového členství celoročně a bezplatně hrát na 9jamkovém znormovaném hřišti, což znamená, že může hrát i na úpravu HCP, je registrován v ČGF a má v ceně i jednu hru na 18 jamkovém hřišti.

Roční karta
Roční kartu na akademické hřiště můžete pořídit i samostatně i bez nutnosti vlastnit Osvědčení pro hru (dříve Zelenou kartu). Golf si tak bez problémů může vyzkoušet a zahrát i úplný začátečník. 

Více informací a další podrobnosti o členství v GC Beřovice najdete ZDE.