Golf shop

Sortiment

Pro-Shop v Beřovicích nabízí na rozdíl od většiny podobných obchodů kompletní sortiment značky Callaway, doplněný o vybrané zboží značek Srixon, Cleveland a Komperdell. Můžete zde nakoupit vše co golfista ke své hře potřebuje.

  • Oblečení - zcela mimořádná je naše nabídka oblečení Callaway, a to jak rozsahem, tak i příznivou cenou. Kvalitní značkové oblečení u nás zakoupíte vždy velmi výhodně a pokud nemáme Vaši velikost na skladě, rádi Vám zboží z aktuální kolekce objednáme a dodáme do cca. 14 dní.

  • Golfové hole - také při prodeji golfových holí se o Vás postaráme od A do Z. Nechceme Vám za každou cenu vnucovat zboží na skladě s cílem jen prodat. Našim záměrem je pomoci zákazníkům najít optimální vybavení pro Vaši aktuální výkonnost s možností budoucího zlepšení. Za nejdůležitější ale považujeme Váš větší budoucí požitek ze hry. Vybírat vždy můžete mezi cenově velmi výhodnou nabídkou starších modelů a nejnovějšími technologickými novinkami z kolekce letošní. Již nyní si proto u nás můžete vyzkoušet novinky Callaway pro 2021, včetně nové řady holí EPIC nebo Apex.

Doplňkové služby 

  • Demo dny - pro rok 2021 plánujeme uspořádat tzv. Fitting a Demo dny, při kterých si můžete zcela nezávazně hole vyzkoušet, nechat si změřit parametry své švihu s doporučením optimálního vybavení, nebo si jen nechat pro zajímavost změřit svou švihovou rychlost.
  • Individuální fitting - možnost objednání individuálního fittingu s využitím nejmodernějších měřících zařízení značky Trackman.
  • O termínech všech zajímavých akcí Vás budeme včas na těchto stránkách informovat.

Slevy

  • Výprodejové akce - v průběhu roku pro Vás opět budeme připravovat zajímavé slevové akce na vybraný sortiment zboží.

Půjčovna cestovních coverů

  • Pokud se chystáte za golfem do zahraničí a nemáte cestovní cover, můžete si jej nyní půjčit na našem hřišti. Půjčovné činí 45,-Kč za den. Máte-li zájem o tuto službu, obraťte se prosím rovnou na e-mail: petr.pribyl@gcbr.cz

Golfové zboží s logem

  • Firmám a dalším zájemcům nabízíme golfové zboží s potiskem nebo oblečení a čepice s výšivkou za mimořádně výhodné ceny. Pro značku Callaway tiskneme loga vždy ve výrobě (tzv. pod lak), což zaručí mnohem větší trvanlivost loga oproti běžnému tamponovému tisku. Pro bližší informace prosím kontaktujte komerčního manažera petr.pribyl@gcbr.cz .