Golfový areál

Golfový areál v Beřovicích se nachází v krásné krajině okolí bájné hory Říp a na dohled hradu Hazmburk, necelých 30km severozápadně od Prahy a pouhých 6km od města Slaný. Cesta z Prahy autem zabere přibližně 30 minut a v Beřovicích na Vás čeká veškeré golfové zázemí, díky kterému si můžete golfu skutečně užívat.

Kromě špičkového 18-ti jamkového mistrovského hřiště v Beřovicích najdete také velmi zajímavé 9-ti jamkové akademické hřiště, které je veřejné a dostupné i začínajícím golfistům bez osvědčení ke hře. Samozřejmostí je také kvalitní tréninkové zázemí v podobě krytých i otevřených odpališť na Driving range, cvičné greeny na putting a chipping, včetně pískových bunkerů. Pro zimní měsíce pak nabízíme hru v Indooru na 3 Full Swing Golf simulátorech.

Kvalitní sportovní zázemí doplňuje klubovna, restaurace a venkovní terasa s velmi příjemnou rodinnou atmosférou. V klubovně pak naleznete plně vybavený golfový Pro-Shop, kde kromě jiných značek nabízíme kompletní sortiment značky Callaway, včetně možnosti fittingu holí dle konkrétních potřeb zákazníka. Vše za velmi příznivé ceny.

Přijeďte nás navštívit a nebudete litovat.....

 

 mapa hriste.png