Ubytování

Golfový areál v Beřovicích nemá sice svou vlastní ubytovací kapacitu, přesto nabízí cenově zajímavou možnost ubytování v partnerských hotelech.

 

Královický Dvůr 

Jezdecké centrum Kralovický Dvůr se nachází jen necelým 7km od Beřovic a přestože je primárně zaměřeno na aktivity spojené s ustájením a výcvikem koní, najdou zde velmi příjemné ubytovací zázemí také návštěvníci golfového hřiště v Beřovicích.  

Ubytování se nachází přímo v Královickém Dvoře nad hlavní historickou stájí. Pokoje jsou navrženy ve staročeském stylu, aby pomohly dokreslit celkovou atmosféru areálu. V nabídce si můžete vybrat z jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu se třemi lůžky. Celková kapacita ubytování je 33 osob. Hosté si mohou vybrat ubytování se snídaní, polopenzí, a nebo bez stravy. 

122

Rezervace a informace o ubytování na info@kralovickydvur.cz

Celkový počet pokojů 15

Check-in od 14:00 do 21:00 hod.
Check-out do 10:00 hod.

Cena ubytování: 
700,- Kč za osobu a noc bez snídaně
800,- Kč za osobu a noc se snídaní
800,- Kč za osobu a noc v apartmánu bez snídaně
900,- Kč za osobu a noc v apartmánu se snídaní
150,- za psa na noc

 

Hotel Hejtmanský dvůr**** je partnerským hotelem golfového areálu v Beřovicích. Nachází se přímo na náměstní ve Slaném a je od hřiště vzdálen pouze cca 6km. V případě, že hledáte ubytování před nebo po golfové hře v Beřovicích, rádi Vám zprostředkujeme ubytování v tomto hotelu za velmi výhodných podmínek.

Své ubytování můžete rezervovat on-line nebo se informovat na hotel@hhd.cz. Do objednávky nebo e-mailu uveďte poznámku: "Golf Beřovice". 

hotel_1pokoje_3restaurace_bar_3