Výuka golfu

Golf je sport, který se skládá ze specifických dovedností – např. švih, chip, pitch, putt, proto doporučujeme hned na začátku poradit se s golfovým odborníkem.

Ten nás seznámí s možnostmi hraní golfu v daném areálu, se základními pravidly, etiketou, ukáže základy golfové hry. Další rozhodnutí je na Vás.

Golfový areál v Beřovicích nabízí špičkové zázemí jak pro začínající golfisty, tak pro hráče, ale i pro doprovod nebo jen zájemce o golf.

Pro všechny věkové kategorie, pro všechny výkonnostní kategorie máme připravený program pro získání a rozvoj golfových dovedností. Pod vedením zkušených golfových trenérů pro vás připravíme vždy tu variantu, která bude nejvíce vyhovovat vašim časovým možnostem a cílům spojených s vaším golfem.

  • Vybrat si můžete z následující nabídky – ZKUS GOLF, golfová ochutnávka, kde se mimo jiné seznámíte s úplnými základy a vyzkoušíte si golf nejen na cvičné louce, ale i na opravdovém golfovém/akademickém hřišti.
     
  • Pokud Vám golfová ochutnávka zachutná natolik, že bude chtít pokračovat ve zdokonalování svých golfových znalostí a dovedností je zde KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Získáte dostatek potřebných zkušeností a návyků pro složení zkoušky z golfové dospělosti a můžete začít hrát.
     
  • Pro další rozvoj máme připraveny jak skupinové kurzy pro děti a seniory, tak individuální lekce. Určitou novinkou v naší nabídce jsou celodenní golfové kempy pro děti a mládež, které jsou zaměřeny na rozvoj golfových dovedností a přípravu na soutěžní golf..

Pro vaši spokojenost je připravený vyškolený tým golfových trenérů, dostatečně velké a udržované tréninkové plochy (driving range s 8 krytými, 10 nekrytými a 6 travnatými odpališti, 2 velkoprostorové putting greeny a 2 greeny pro nácvik krátké hry, vč. bunker shotu), příjemné a rodinné zázemí, výborná kuchyně.

Těšíme se na vás!