Zhodnocení Beřovického týdne golfu

6. 6. 2018, 15:10

Beřovický týden golfu je za námi. Jaký byl?

Demo den Callaway, tradiční turnaj PG Tour, klubové mistrovství ve hře na jamky, už 11. ročník Charitativního turnaje, téměř stovka dětí ze základní školy ve Velvarech na hřišti i výjimečná nabídka na doživotní členství v klubu - na první pohled se může zdát, že jde jen o běžný výčet golfových akcí. Druhý pohled už prozradí víc. Všechny akce mají jedno společné - byly totiž součástí Beřovického týdne golfu. Jaký byl a co přinesl?

Sečteno, podtrženo a stručně shrnuto: povedl se! Na 11. Charitativním turnaji letos startovalo 80 hráčů a hráček a vybralo se rekordních 57 000 korun. Celou částku věnujeme panu Romanovi, který v roce 2008 utrpěl vážné poranění páteře, na pořízení nového mechanického vozíku. Všem hráčům a hráčkám děkujeme za jejich příspěvky a věříme, že za rok se na turnaji sejde minimálně stejný počet hráčů a opět pomůžeme někomu dalšímu.

Téměř stovka dětí ze základní školy ve Velvarech si užívala 22. května poněkud jiný den, než ten obvyklý ve školních lavicích – odhalovala tajemství golfu v Beřovicích v rámci akce Se školou na golf a nechyběla při tom ani Česká televize.

Beřovický týden golfu byl i výjimečnou příležitostí, jak získat za mimořádně výhodných podmínek doživotní členství v místním golfovém klubu. Díky tomu přibylo jedenáct nových členů, kteří tak mohou využívat bezezbytku vše, co golfový resort Beřovice nabízí: mistrovské 18jamkové hřiště, ojedinělou tříparovou akademii a špičkové tréninkové zázemí. Navíc, to vše jen 30 minut od Prahy…