Vánoční dárek? Členství v Beřkách!

27. 11. 2019, 17:15


 

Hledáte dárek pro golfistu nebo pro začínající golfistu? U nás si vyberete!

Členské příspěvky a výhody na rok 2020

Staňte se členem Golf Clubu Beřovice již za 5 550 Kč a užívejte si celoroční bezplatnou hru!
Golfový klub Beřovice nabízí tři druhy členství pro všechny kategorie golfistů. Jaké? Tady jsou…

Řádné členství - BEŘKY
Řádné členství umožňuje celoroční volný vstup a neomezenou hru na 18 jamkovém hřišti, akademii i na všech cvičných plochách. Řádný člen neplatí fee, může využít bugy za výhodnou cenu 500 Kč na 18 jamek plus další služby, výhody a slevy. Vstupní poplatek činí 15 000 Kč, roční hrací příspěvek činí 14 000 Kč.
 
Přidružené členství
Pro méně často hrající golfisty nabízíme Přidružené členství BEŘKY1 za pouhých 1 800 Kč za rok. Přidružený člen se stává členem ČGF, klub mu vede HCP a má v ceně i jednu hru na 18 jamkovém hřišti. Druhou variantou je roční Přidružené členství BEŘKY3 za 2.900 Kč, které obsahuje 3x fee na 18 jamek. Fee jsou platná pro hru PO-NE (personalizované na člena) na mistrovském hřišti do konce sezóny 2020.
 
Přidružené členství s Roční hrací kartou
Přidružené členství lze velice výhodně kombinovat s Roční hrací kartou za 3 750 Kč s volným vstupem na akademické hřiště. Za cenu 5 550 Kč tak může držitel takového členství celoročně a bezplatně hrát na akademickém 9jamkovém znormovaném hřišti, což znamená, že může hrát i na úpravu HCP, je registrován v ČGF a má v ceně i jednu hru na 18 jamkovém hřišti.

Roční karta
Roční kartu na akademické hřiště můžete pořídit i samostatně i bez nutnosti vlastnit Osvědčení pro hru (dříve Zelenou kartu). Golf si tak bez problémů může vyzkoušet a zahrát i úplný začátečník. 

Více informací a další podrobnosti o členství v GC Beřovice najdete ZDE.
 
A přihlásit se můžete on-line ZDE.

 

Hrajte výhodně v Praze a blízkém okolí

PGC–Black–3200x2400