Provoz golfového areálu v Beřovicích od 22.11.2021

22. 11. 2021, 13:18


Mimořádný režim provozu areálu Golf Beřovice

Z rozhodnutí Ministerstvo zdravotnictví ČR je s účinností od 22. 11. 2021 od 00:00 hodin bude provoz golfového areálu Golf Beřovice realizován dle níže uvedených pravidel a omezení:

 • Individuální hra na venkovních hřištích – bez omezení.

 • Turnaje na venkovních sportovištích – je zakázána účast osobám s klinickými příznaky nemoci. Do počtu 20 účastníků není povinnost dokládat bezinfekčnost. Při větším počtu než 20 osob se mohou účastnit jen osoby s potvrzením o dokončeném očkování nebo prodělání nemoci Covid -19. Povinnost dokládat potvrzení se nevztahuje na děti do dovršení 12 let věku. Osoby od 12 do 18 let věku a osoby se zahájeným a nedokončeným očkováním se prokazují negativním RT-PCR testem na přítomnost viru SARS-CoV-2, absolvovaným ne déle než 72 hodin před zahájením akce.

 • Driving Range – individuální trénink bez omezení s rozestupy 2 m, při skupinovém tréninku nad 20 osob pravidla jako při turnajích.

 • Hra v Indooru – hry ve vnitřních prostorách, včetně turnajů, se mohou účastnit jen osoby bez klinických příznaků nemoci a s potvrzením o dokončeném očkování nebo prodělání nemoci Covid -19. Povinnost dokládat potvrzení se nevztahuje na děti do dovršení 12 let věku. Osoby od 12 do 18 let věku a osoby se zahájeným a nedokončeným očkováním se prokazují negativním RT-PCR testem na přítomnost viru SARS-CoV-2, absolvovaným ne déle než 72 hodin před zahájením akce. V případě skupinových lekcí je nutné dodržovat rozestupy minimálně 1,5 metru.

 • Respirátory – při hře a trénování, tedy i na Drivingu či v Indooru nejsou povinné. Tato výjimka platí i pro trenéry, další členy týmu a rozhodčí v rámci turnaje či přípravy na turnaj, vypsaný na serveru ČGF.
  POZOR, všude, kde platí povinnost nošení ochranných prostředků, je tím myšlen respirátor minimálně třídy FFP2 (výjimkou může být potvrzení od lékaře, který určí jiný prostředek ochrany).

 • Recepce a Shop – povinnost nošení respirátorů a dodržování rozestupů 1,5m, používání dezinfekce. Ve vnitřním prostoru shopu přítomnost maximálně 3 osob ve stejný okamžik.

 • Restaurace a terasa – vpuštěna a v restauraci obsloužena může být pouze osoba s potvrzením o dokončeném očkování nebo prodělání nemoci Covid -19. Povinnost dokládat potvrzení se nevztahuje na děti do dovršení 12 let věku. Osoby od 12 do 18 let věku a osoby se zahájeným a nedokončeným očkováním se prokazují negativním RT-PCR testem na přítomnost viru SARS-CoV-2, ne starším než 72 hodin. U jednoho stolu může sedět a být obslouženo maximálně 6 osob, pokud nejsou ze stejné domácnosti. Do restaurace bude vpuštěno maximálně tolik osob, kolik je v restauraci míst k sezení. Pokud osoba nesedí, má povinnost nošení respirátorů a dodržování rozestupů 1,5m.

 • Vnitřní WC, šatny, sprchy – přístupné všem s povoleným přístupen do ostatních prostor. Povinnost nošení respirátorů a dodržování rozestupů 1,5m.

 • Sportovní příprava nebo utkání amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy a zájmové kroužky golfu dětských skupin od 6 do 18 let – platí stejná pravidla, jako pro turnaje nad 20 osob nebo hru v Indooru.

Předem děkujeme za pochopení a dodržování výše uvedených pravidel.

 Těšíme se na Vaši návštěvu
Golf Beřovice