Přebor klubu 2021

23. 8. 2021, 20:16


V neděli proběhl přebor GC Beřovice ve hře na rány. Letošní rok poprvé i s novou kategorií juniorů.

Seniorská kategorie

U seniorek si pro titul dokráčela Alena Jirůtková (86 ran), následována na druhém místě Mirkou Cejnarovou (91 ran) a na třetím místě Zuzkou Bečkovou (95 ran).

Alena Jirůtková si převzala cenu i za Longest Drive v dámské kategorii.

U seniorů byl na prvních třech místech shodný počet 85 ran a šlo se a rozehrávku. V ní se hned na první jamce rozhodlo, že letošní titul získává Michael Baroch a druhá jamka určila, že na druhém místě skončil Jiří Nacházel a na třetím Pavel Koukol.

Mid-amatérská kategorie

Kategorie mid-amatérů měla pouze mužské zastoupení a i zde rozhodovala rozehrávka. A dokonce hned dvě. V čele byli s výsledkem 76 ran Attila Pál a Václav Malý a o třetí místo bojovali Michal Gabor a Lukáš Zvěřina, kteří zahráli shodně 81 úderů.

Boj o první místo skončil hned na jamce číslo 1. Attila Pál sice zachránil par dlouhým puttem, ale pak následoval úspěšný putt do birdie od Vaška Malého a tím si pojistil letošní titul.

V dramatické rozehrávce o třetí místo rozhodla až 6 jamka, kde Lukáš Zvěřina proměnil agresivně 5 metrový putt a tím poslal Michala Gabora na konečné čtvrté místo.

Juniorská kategorie

A i tato kategorie nezůstala pozadu a o vítězi rozhodla rozehrávka. Do ní nastoupili Lukáš Fořt a Jan Hučko. Oba zahráli 80 ran.I zde rozhodlo birdie na první jamce.

První místo Lukáš Fořt, druhé místo Jan Hučko a na třetím místě se umístil Michal Wildt (84 ran)

Junioři ovládli i vložené soutěže. Longest drive Lukáš Fořt a Nearest to pin Michal Wildt.

Měli jsme i tipovací soutěž, kde jsme hádali, kolik padne v turnaji bogey od všech hráčů. Konečné číslo bylo 270 a vítězkou se stala Jarka Kejmarová s tipem 255.

Byl to parádní turnaj a už se těšíme na další.

 

seniorky senioři mid amatéři junioři