1. Národní Golfová Tour Mládeže 24.-25.4.2021

19. 4. 2021, 14:36


Ve dnech 24.-25.4.2021 proběhne v Beřovicích turnaj nejvyšší mládežnické kategorie v ČR. Turnaj bude uskutečněn na základě výjimky MZ, udělené České golfové federaci.

Po celou dobu konání turnaje bude areál přístupný pouze účastníkům turnaje a pro veřejnost tedy budou uzavřeny i cvičné plochy a akademické hřiště.

Vzhledem k platným omezením na provoz restaurací bude veškeré stravování a občerstvení v průběhu turnaje (sobota a neděle) poskytováno výhradně formou výdejového okénka a v omezeném sortimentu.

Prostor restaurace bude uzavřen a zůstane zachován pouze přístup hráčům do toalet, šate a sprch v souladu s výjimkou MZ.

Recepce
Umístěna ve startovacím domečku u jamky č. 1.
Kromě platby startovného a drivingových míčů zde bude možné zakoupit studené nápoje, kávu a balené lehké občerstvení .

Občerstvovací domeček jamka č. 10
Stánek otevřen v sobotu a neděli vždy od 07:00 hod.
Snídaně - toasty, párky (možnost zakoupení po celý den)

Oběd sobota - tortilla s kuřecím masem
Oběd neděle - sandwich s krůtím masem
Vouchery na oběd s 1 nápojem dle vlastního výběru bude možné zakoupit za zvýhodněnou cenu 150,-Kč od úterý 20.4. na stánku na jamce č.10 a na recepci. Možnost zakoupení voucheru je do pátku na sobotní turnaj a do soboty na nedělní turnaj.

Předobjednávkou formou nákupu voucheru předem se snažíme o zajištění možnosti stravování všem účastníkům a ulehčení situace rodičům a doprovodům, kteří nemají do areálu při tomto turnaji přístup. 

Doprava
Po cestě na Beřovické hřiště je aktuálně hodně oprav silnic a uzavírek. Prosíme udělejte si časovou rezervu.