Novinky v PGC pro 2023

Vážení hráči,

rádi bychom Vám představili novinky v rámci projektu Prague Golf Card. Golfové hřiště Prague City Golf Zbraslav se rozhodlo pro rok 2023 rozvázat spolupráci v projektu PGC. Aktuálně se chce soustředit na vlastní produktovou nabídku bez dalších aliančních spojení.

V projektu i nadále zůstávají Vaše oblíbená hřiště: Golf Resort Black Bridge, Loreta Golf Pyšely, Golf Club Mstětice a Golf Beřovice.

Proto, aby pro Vás nabídka zůstala stále atraktivní, jsme se rozhodli upravit jak ceny, tak i nastavení produktu. Karta nyní bude obsahovat 6 her na 4 hřištích s podmínkou čerpání alespoň na 3 hřištích a můžete ji čerpat společně s přáteli.

Všednodenní kartu jsme prodloužili od pondělí do pátku (letošní varianta byla k čerpání do čtvrtka) a zakoupíte ji v hodnotě 6.490,- Kč. Karta, která zahrnuje i víkendovou hru, pro Vás bude k dostání za 7.490,- Kč. PGC tak stále zůstává jednou z nejvýhodnějších možností hry na hřištích v Praze a nejbližším okolí. Výhodou stále zůstává, že buggy si jako držitel PGC můžete pořídit s 10% slevou.

Kartu bude možné zakoupit již od 1. 10. online na Tee Time nebo na všech recepcích či e-shopech PGC hřišť a čerpat ji budete moci od jejího zakoupení.

V průběhu října Vám jednotlivá hřiště a Tee Time nabídnou speciální akce k zakoupení PGC, sledujte nabídku na webu a sociálních sítích.

Váš tým Prague Golf Card