Do golfového nebe odešel Zdeněk Kocourek

24. 5. 2018, 09:31

Smutná zpráva dorazila na golfové grýny. V 55 letech opustil naše řady kamarád a dlouholetý aktivní klubový člen Zdeněk Kocourek. Svůj poslední boj tak prohrál vyhlášený bojovník, sportovec tělem i duší. 

Zdeňka jsme všichni znali jako zaníceného golfistu, který byl dlouhá léta dobrou duší klubových akcí a především několik let tahounem mládežnických výběrů našeho klubu. Výčet týmových úspěchů pod  jeho vedením z roku 2014 je bohatý: pod jeho kapitánskou taktovkou získal smíšený výběr do 16 let titul mistra České republika, chlapecké i dívčí týmy dosáhly na bronzové medaile ze šampionátů do 18 let. A  Zdeněk byl také součástí realizačního týmu družstva žen, které v témže roce v čele s kapitánem Honzou Valentou dosáhlo na stříbro v extralize. 

Ani nemoc mu nezabránila, aby si i letos vyrazil na svoje oblíbené jamky na našem hřišti. Možná si naposledy povzdechl, že na osmičku na pravou stranu ferveje bunker fakt nepatří, aby z něj pak míč poslal na green. Vzpomeňte si na něj, až zahlédnete výborné výsledky dcery Elišky, nebo třeba až skončíte v tom bunkeru na osmé jamce.

Čest jeho památce!

Kocourek 1

Kocourek 2