Callaway klubová jamkovka 2022

Vážení členové Golf Clubu Beřovice,

ve spolupráci s prestižní značkou golfového vybavení Callaway jsme pro Vás na letošní rok připravili celosezónní jamkovku o skvělé produkty této značky.

  • Vítěz soutěže si odnese nepromokavý golfový bag Callaway Hyperdry 14 s organizérem holí, dále pak golfový deštník Callaway o velikosti 64 palců s UV ochranou, vše v hodnotě přesahující 7 tis. Kč.

  • Poražený finalista získá putter Odyssey White Hot OG #7 a golfový ručník v celkové ceně téměř 6 tis. Kč.

  • Ani třetí místo ale nezůstane bez ocenění, kterým budou 2 tucty míčů Callaway Supersoft.

Turnaje se mohou zúčastnit všichni členové Golf Clubu Beřovice s platným členstvím, včetně členů přidružených.

Hlásit se můžete na serveru ČGF do 30.4.2022  do kvalifikačního turnaje a pro potřebný následný kontakt prosíme pošlete svůj telefonní kontakt na adresu petr.pribyl@gcbr.cz

Finálové jamkovky se zúčastní celkem 32 hráčů.

Kvalifikační turnaj se uskuteční dne 1.5. 2022 a kvalifikuje se 32 hráčů s nejvyšším počtem Netto Stablefordových bodů. Hrát se bude v jedné HCP kategorii a z odpališť dle vlastního výběru hráče. Startovné na tento kvalifikační turnaj bude tradičních 100,- Kč.

Vyřazovací část začne od května 2022 a jednotlivá kola je nutné odehrát následovně:

1. kolo do 31.5.2022

2. kolo do 30.6.2022

3. kolo do 31.7.2022

Semifinále do 31.8.2022

Finále, zápas o 3 místo a vyhlášení vítězů dne 4.9. 2022 opět v rámci Beřovické neděle

Rozlosování do úvodního kola bude provedeno náhodným losem a pavouk bude zveřejněn nejpozději 3.5.2022. Termíny hry v rámci jednotlivých kol si hráči domlouvají spolu. Pokud nedojde k jednoduché dohodě, hráčka/hráč s vyšším HCP navrhne 4 možné termíny (2 x víkend, 2 x všední den) v minimálně 2 různých týdnech a hráčka/hráč s nižším HCP si musí z uvedených termínů vybrat. Osoba, která k domluvenému zápasu nenastoupí, prohrává kontumačně.

Systém hry ve vyřazovací fázi bude jamková hra dle pravidel golfu s vyrovnáním 2/3 rozdílu aktuálních hracích HCP v den zápasu, počítaných z červených odpališť pro ženy a žlutých pro muže. Hráč si pro hru může zvolit vzdálenější odpaliště, ale hrací HCP se bude počítat z uvedených červených/žlutých odpališť. Vyrovnání ran se rovná 2/3 rozdílu hracích HCP a je poskytováno na nejtěžších jamkách dle oficiálního ratingu jamek.

Příklad:
Hráč č. 1 má aktuální HCP 5,5 = hrací HCP ze žlutých je 6
Hráčka č. 2 má aktuální HCP 16,7 = hrací HCP z červených je 22
Rozdíl hracích HCP je 16 a z toho 2/3 je 10,66 = hráčka č. 2 získává vyrovnání 1 rány na 11 nejtěžší jamkách na hřišti (podle ratingu jamek na serveru ČGF). Zaokrouhluje se do 0,4 dolů, od 0,5 nahoru.

V případě rovnosti bodů po dohrání 18 jamek je nutné pokračovat v rozehrávce až do rozhodnutí. Na jamkách pro rozehrávku se hráči mohou dohodnout. Při vzájemné neshodě se musí pokračovat opět z jamky č.1. Výsledek zápasu odevzdají oba hráči společně na oboustranně podepsané score kartě recepci. Score karty na jamkovou hru jsou k dispozici v recepci.

V případě nejasností se obracejte na soutěžní výbor – Adama Koukola, Petra Přibyla

Callaway a Golf Beřovice Vám přejí hezkou hru a hodně zábavy.

Pavouk jamkovka