Co je Prague Golf Card

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Prague Golf Card vznikla díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí. Výsledkem je produkt, se kterým si mohou golfisté v průběhu roku 2019 za cenu od 6.290,-Kč sedmkrát zahrát na mistrovských hřištích.

Celý projekt vznikl ve spolupráci pěti hřišť se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť a to například i ve formě dárkového poukazu.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat především golfisté v Praze a okolí. Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt ale počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Prague Golf Card nabízí

Celkem 7 her na 18 jamek na 5ti mistrovských hřištích
1 hra na každém z hřišť plus dvě volitelná fee
Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour
Karta je na jméno a je nepřenosná
Platnost karty na kalendářní rok 2019