Škola golfu

Golfová akademie v Beřovicích s nabízí širokou škálu lekcí a kurzů pro všechny kategorie golfistů. V nabídce najdete kvalitní kurzy určené pro hráče různé výkonnosti,  počínaje kurzy pro úplné začátečníky, přes tréninkový program pro pokročilé hráče, až po individuální lekce, včetně možnosti video analýzou švihu. Metodiku výuky zastřešuje svými zkušenostmi Head Pro Jan Juhaniak.

Na své si přijdou také různé věkové skupiny. Velká pozornost je věnována dětem v rámci pravidelných skupinový tréninků nebo letních pobytových kempů. Nezapomínáme ale ani na seniorskou kategorii, kde se skupinové tréninky těší velké oblibě.

Díky dostupnému zázemí je golfový areál v Beřovicích ideálním místem pro trénink golfu. Velkoryse stavěný driving range nabízí krytá i venkovní travnatá odpaliště. Hráčům jsou k dispozici 2 chipping greeny a 2 putting greeny. Nelze opomenout ani kvalitní a zajímavé 9ti jamkové akademické hřiště, které je ideálním místem pro získávání základních herních dovedností u začínajících hráčů a nácvik krátké hry u hráčů pokročilejších. Vše pak završuje špičkové 18j mistrovské hřiště, kde mohou hráči uplatnit získané dovednosti a zkušenosti z tréninku.