Kalendář
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« leden »

Škola golfu

V  golfovém areálu Beřovice působí "JUHANIAK GOLF ACADEMY". Svými zkušenostmi zastřešuje fungovaní a činnost akademie Head Pro Jan Juhaniak. Ten je také tvůrcem metodiky akademie, podle které budou vyučovat všichni lektoři akademie:

Cílem Juhaniak Golf Academy je poskytovat svým klientům kvalitní kurzy a jednotlivé lekce zaměřené na výuku hry a golfové etikety. Důraz je kladen na individuální přístup ke každému klientovi s využitím principů biomechaniky. Již od základních kurzů probíhá výuka i na akademickém Par 3 hřišti.

Juhaniak Golf Academy nabízí širokou paletu lekcí a kurzů od tradiční individuální lekce, přes kurzy pro úplné začátečníky i pokročilé hráče. Samozřejmostí jsou lekce s analýzou švihu klienta nebo kurzy pro firemní klientelu - tzv. akademie, pro které je Beřovický areál ideálním místem.

Podstatnou část programu Juhaniak Golf Academy tvoří speciální tréninky pro děti všech věkových kategorií, ať již v rámci skupinových tréninků či kempů a pobytových kurzů Tréninkového Centra Mládeže, nebo individuálních tréninků. V tuto chvíli navštěvuje skupinové tréninky již více než 70 dětí.  

Díky 18ti jamkovému hřišti, 9ti jamkové Par 3 akademii, dvěma chipping greenům, vhodně umístěnému putting greenu a velkorysému a krytému driving range můžeme zájemcům nabídnout areál s kompletními službami.  

tisk | nahoru
Partneři

Dodavatelé

Golfing

Přihlášení